Jesteś tutaj: HomeAktualności

WARTO POMAGAĆ

Napisał 22 luty 2018

Przez cały grudzień i styczeń  uczniowie Szkoły Podstawowej w Jasieniu  zbierali drobne monety -grosze. Głównym celem akcji było wsparcie finansowe w leczeniu  chorej Natalki. Dzięki hojności uczniów oraz ich rodzin nasza szkoła zebrała ponad 27 kg  monet, co oszacowano na kwotę 482zł.  

W czasie przedświątecznym  uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili mieszkańców Jasienia  z Gwiżdżami kultywując obyczaje i tradycje związane z Bożym Narodzeniem. Dzieci w przebraniach gwiazdora, diabła, baby i dziada, śmierci, bociana, policjanta itd. byli radośnie i życzliwie przyjmowani przez mieszkańców.

Pracownikom Szkoły, Uczniom i ich Rodzicom oraz naszym Przyjaciołom,

Życzę zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła

Lubimy zdrowo się odżywiać

Napisał 29 listopad 2017

Uczniowie z klasy IV i V lubią zdrowo się odżywiać, a sałatki owocowe najlepiej im na razie wychodzą i tak samo smakują.

Zbieramy Grosze

Napisał 11 kwiecień 2017

Jak co roku w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna ZBIERAMY GROSZE, w którą zaangażowali się wszyscy uczniowie. Gospodarze klas przygotowali puszki, do których nożna było wrzucać grosiki. Było wielkie zbieranie, a potem wielkie liczenie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 146

W tym tygodniu 149

W tym miesiącu 832

Ogółem 58268