Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: styczeń 2017
Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2017

W dniu  30 stycznia 2017r. dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie z klas I-VI obejrzeli  spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt. „Kajtek szuka przyjaciela”  w wykonaniu  aktorów z Teatru „Kurtyna” z Krakowa. Tytułowy bohater – Kajtek to chłopiec, który wobec swoich opiekunów i rówieśników był złośliwy, niemiły i skory do kłótni. Marzył o tym, aby wszyscy traktowali go jako kogoś wyjątkowego.

Opublikowano w Uroczystości
piątek, 13 styczeń 2017 12:08

Bal Karnawałowy z Choinką Szkolną

W piątkowe popołudnie  13 .01.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Jasieniu w barwnych strojach karnawałowych bawili się na balu  połączonym z choinką szkolną. Uroczystość ta ma swoje wieloletnie tradycje i chętnie uczestniczą w niej rodzice, dziadkowie, nauczyciele, uczniowie i absolwenci naszej szkoły.

Opublikowano w Uroczystości
środa, 11 styczeń 2017 19:32

Zimowe zabawy na śniegu

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając na sankach, rzucając śnieżkami do siebie, a także „atakując" kulami śniegowymi swoje panie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa).

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
wtorek, 10 styczeń 2017 19:27

Żabki dokarmiają ptaki

Zima to pora roku, w której zwierzęta mają kłopoty ze znalezieniem pożywienia. Maluszki wiedzą o tym i pamiętają o dokarmianiu ptaków.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 71

W tym tygodniu 236

W tym miesiącu 576

Ogółem 69147