Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2017
Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2017

W dniu 28.04.2017r. w GOK w Parchowie odbył się Powiatowy Konkurs Prozy i Poezji Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” . Gminę Czarna Dąbrówka godnie reprezentowały dwie laureatki gminnego konkursu  z naszej szkoły: Martyna Kosińska, która zajęła I miejsce  w kategorii  kl. I - III i  Klaudia Wilma, która zajęła II miejsce w kategorii kl. IV – VI.

Opublikowano w Kaszuby
czwartek, 27 kwiecień 2017 18:13

Szkolny konkurs ortograficzny

W kwietniu uczniowie klas IV - VI przystąpili do szkolnego konkursu ortograficznego, który składał się z trzech etapów. Po pierwszym wyłoniła się ośmioosobowa grupa, dla której drugi etap okazał się bardzo trudny.

Opublikowano w Konkursy
piątek, 21 kwiecień 2017 15:43

Muzyczne spotkanie

21 kwietnia  uczniowie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie pt. „Witaj majowa jutrzenko”. Tytuł zdradza tematykę – utwory o charakterze patriotycznym związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Opublikowano w Spotkania
środa, 12 kwiecień 2017 18:38

Przedstawienie z okazji świąt Wielkanocy

W środę 12 marca w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji świąt Wielkanocy, wystawione przez uczniów klas IV-VI. Inscenizacja została przygotowana pod kierunkiem p. Moniki Kotłowskiej.

Opublikowano w Uroczystości

Grupa maluszków rozpoczęła przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy. Przedszkolaki poznały tradycje i symbole tych Świąt. A jest ich bardzo wiele: baranek, pisanka, palma wielkanocna, kurczaczek, zając i inne pyszności, które święcimy w koszyczku.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
wtorek, 11 kwiecień 2017 18:52

Zbieramy Grosze

Jak co roku w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna ZBIERAMY GROSZE, w którą zaangażowali się wszyscy uczniowie. Gospodarze klas przygotowali puszki, do których nożna było wrzucać grosiki. Było wielkie zbieranie, a potem wielkie liczenie.

Opublikowano w Aktualności
poniedziałek, 10 kwiecień 2017 17:32

Warsztaty Plastyczne

Tematem przedświątecznych warsztatów plastycznych, które odbyły się 10.04.2017r. było wykonanie ozdób wielkanocnych. Uczniowie klas młodszych pod opieką p. Aleksandry Gliszczyńskiej wykazali się dużą kreatywnością tworząc kolorowe kurki z barwnymi pisankami.

Opublikowano w Aktualności
piątek, 07 kwiecień 2017 18:46

„Rodnô Mòwa”

W dniu 07 .04. 2017r. w WDK w Jasieniu odbył się Gminny Konkurs Prozy i Poezji Kaszubskiej „Rodnô Mòwa”. Naszą szkołę godnie  reprezentowało pięć  uczennic : Martyna Kosińska, Julia Kwiecień, Maja Zelewska , Edyta Benkowska i Klaudia Wilma, które pięknie recytowały poezję i prozę kaszubską.

Opublikowano w Kaszuby
czwartek, 06 kwiecień 2017 18:37

Życzenia Wielkanocne

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych osób

Opublikowano w Ogłoszenia

05.04.2017r. w  Zespole Szkół w Nożynie odbył się Międzyszkolny Turniej Sportowy " Jestem sprawny na szóstkę". Zawody skierowane były do uczniów kl. I - III. Każda drużyna  przygotowała  plakat pt. ,,Dbam o zdrowie” ,a potem 6-osobowe zespoły zmagały się z 10-cioma  konkurencjami sportowymi.

Opublikowano w Sport
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 71

W tym tygodniu 238

W tym miesiącu 578

Ogółem 69149