Jesteś tutaj: HomeKonkursy

Już po raz 4 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie  Kolęd i Pastorałek, który  odbył się 6 grudnia 2018r. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, rozbudzanie zainteresowań muzycznych, prezentacja talentów artystycznych oraz integracja społeczności szkolnej.

„W świecie mitów”

Napisał 05 czerwiec 2018

Katarzyna Sendek , Klaudia Wilma i Anita Domaszk reprezentowały naszą szkołę w II Gminnych Podchodach Czytelniczych „W świecie mitów”, które odbyły się 5 czerwca na stadionie w Czarnej Dąbrówce. Cykliczny konkurs ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży z naszej gminy, a jego organizatorami są bibliotekarze szkolni szkół gminy Czarna Dąbrówka i bibliotekarz GCKiB.

25 maja 2018 roku nasi uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi, uczestnicząc w Gminnym Konkursie Matematycznym w Nożynie. Najlepszy  wśród szóstoklasistów okazał się Dominik Kwiecień zajmując I miejsce. Magdalena Witak zajęła III miejsce w klasach czwartych , Agata Jakubowska i Katarzyna Sendek IV miejsce w swoich kategoriach.

25 maja 2018r. w szkole w Niezabyszewie odbył się finał turnieju „Prewencja, ale inaczej” organizowany przez bytowskich policjantów. Była to już XIX edycja konkursu.

Dnia 08.05.2018r. w Szkole Podstawowej w Czarnej Dąbrówce odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Z ekologią za pan brat” dla uczniów II i III klasy edukacji wczesnoszkolnej. Drużynę z Jasienia reprezentowały trzy uczennice: Paulina Lublewska z kl.II, Paulina Goliszek i Izabela Ostrowska z kl.III. 

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Cloudy

-1°C

Jasień

Cloudy

Humidity: 93%

Wind: 11.27 km/h

  • 14 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

  • 15 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 71

W tym tygodniu 237

W tym miesiącu 577

Ogółem 69148