Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaAktualności

W czasie przedświątecznym  uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili mieszkańców Jasienia  z Gwiżdżami kultywując obyczaje i tradycje związane z Bożym Narodzeniem. Dzieci w przebraniach gwiazdora, diabła, baby i dziada, śmierci, bociana, policjanta itd. byli radośnie i życzliwie przyjmowani przez mieszkańców.

Pracownikom Szkoły, Uczniom i ich Rodzicom oraz naszym Przyjaciołom,

Życzę zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła

Lubimy zdrowo się odżywiać

Napisał 29 listopad 2017

Uczniowie z klasy IV i V lubią zdrowo się odżywiać, a sałatki owocowe najlepiej im na razie wychodzą i tak samo smakują.

Zbieramy Grosze

Napisał 11 kwiecień 2017

Jak co roku w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna ZBIERAMY GROSZE, w którą zaangażowali się wszyscy uczniowie. Gospodarze klas przygotowali puszki, do których nożna było wrzucać grosiki. Było wielkie zbieranie, a potem wielkie liczenie.

Warsztaty Plastyczne

Napisał 10 kwiecień 2017

Tematem przedświątecznych warsztatów plastycznych, które odbyły się 10.04.2017r. było wykonanie ozdób wielkanocnych. Uczniowie klas młodszych pod opieką p. Aleksandry Gliszczyńskiej wykazali się dużą kreatywnością tworząc kolorowe kurki z barwnymi pisankami.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 60

W tym tygodniu 184

W tym miesiącu 618

Ogółem 55816