Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaCiekawe Strony

Ciekawe Strony

 

http://www.planetaedukacji.pl/
Nowy serwis edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Planeta Edukacji to świat w którym dzieci uczą się np. czytać i liczyć oraz zdobywają wiele innych umiejętności

http://www.porajuniora.pl/
Portal dla dzieci w wieku 0-12 lat i ich rodziców i opiekunów. Propozycje zabaw, gry, nowości wydawnicze, konkursy, ciekawostki. Naszym mottem jest kreatywna zabawa i rozwój. Znajdują się tam informacje skierowane głownie do mieszkańców Podlasie (Białystok, Łomża, Suwałki).

http://www.e-kolorowanki.pl/
Ze strony www.e-kolorowanki.pl pobrać można proste w obsłudze programy do kolorowania obrazków na ekranie lub po wydrukowaniu na papierze. Dodatkowo dziecko może układać puzzle z własnoręcznie pokolorowanych obrazków. Wraz z programem instaluje się również wygaszacz ekranu prezentujący pokolorowane obrazki w formie automatycznego pokazu. Czas prezentowania pojedynczego obrazka na ekranie można ustawić.

http://www.puchatek.pl/
Strona o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Opisy postaci, tapety, kolorowanki, wygaszacze ekranu, gry dla dzieci. W serwisie również czat, na którym można porozmawiać z innymi odwiedzającymi.

http://www.bajka.pl/
Zbiór bajek dla dzieci - o królewnach i królewiczach, diabłach i aniołach, chłopie i babie, prostaczkach i mędrcach, czarodziejach...

http://www.ewa.bicom.pl/dzieci/index.htm
Duży zbiór wierszy dla dzieci, w tym klasyka takich autorów jak np. Jan Brzechwa.

http://www.matematykadladzieci.pl/
Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych takich jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, porówynywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. Program jest bezpłatny.

http://www.misie.com.pl/
Strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci. Nie zabraknie informacji o różnych gatunkach misiów.

http://www.sieciaki.pl/index_ie6.html
Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą pociechy bezpiecznie korzystać z Internetu.

http://dzieci.mos.gov.pl/
Serwis dla dzieci poświęcony nauce ochrony środowiska przez zabawę. Na stronie można znaleźć quizy, e-kartki, gry, puzzle, tapety, porady jak chronić środowisko, ciekawostki na temat otaczającego nas świata. Witryna przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Partly Cloudy

21°C

Jasień

Partly Cloudy

Humidity: 67%

Wind: 11.27 km/h

  • 16 Aug 2018

    Partly Cloudy 24°C 13°C

  • 17 Aug 2018

    Mostly Sunny 25°C 14°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 15

W tym tygodniu 58

W tym miesiącu 268

Ogółem 64450