Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaCiekawe Strony

Ciekawe Strony

 

http://www.planetaedukacji.pl/
Nowy serwis edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym. Planeta Edukacji to świat w którym dzieci uczą się np. czytać i liczyć oraz zdobywają wiele innych umiejętności

http://www.porajuniora.pl/
Portal dla dzieci w wieku 0-12 lat i ich rodziców i opiekunów. Propozycje zabaw, gry, nowości wydawnicze, konkursy, ciekawostki. Naszym mottem jest kreatywna zabawa i rozwój. Znajdują się tam informacje skierowane głownie do mieszkańców Podlasie (Białystok, Łomża, Suwałki).

http://www.e-kolorowanki.pl/
Ze strony www.e-kolorowanki.pl pobrać można proste w obsłudze programy do kolorowania obrazków na ekranie lub po wydrukowaniu na papierze. Dodatkowo dziecko może układać puzzle z własnoręcznie pokolorowanych obrazków. Wraz z programem instaluje się również wygaszacz ekranu prezentujący pokolorowane obrazki w formie automatycznego pokazu. Czas prezentowania pojedynczego obrazka na ekranie można ustawić.

http://www.puchatek.pl/
Strona o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Opisy postaci, tapety, kolorowanki, wygaszacze ekranu, gry dla dzieci. W serwisie również czat, na którym można porozmawiać z innymi odwiedzającymi.

http://www.bajka.pl/
Zbiór bajek dla dzieci - o królewnach i królewiczach, diabłach i aniołach, chłopie i babie, prostaczkach i mędrcach, czarodziejach...

http://www.ewa.bicom.pl/dzieci/index.htm
Duży zbiór wierszy dla dzieci, w tym klasyka takich autorów jak np. Jan Brzechwa.

http://www.matematykadladzieci.pl/
Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych takich jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, porówynywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. Program jest bezpłatny.

http://www.misie.com.pl/
Strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci. Nie zabraknie informacji o różnych gatunkach misiów.

http://www.sieciaki.pl/index_ie6.html
Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą pociechy bezpiecznie korzystać z Internetu.

http://dzieci.mos.gov.pl/
Serwis dla dzieci poświęcony nauce ochrony środowiska przez zabawę. Na stronie można znaleźć quizy, e-kartki, gry, puzzle, tapety, porady jak chronić środowisko, ciekawostki na temat otaczającego nas świata. Witryna przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Cloudy

6°C

Jasień

Cloudy

Humidity: 100%

Wind: 12.87 km/h

  • 21 Oct 2018

    Mostly Cloudy 13°C 5°C

  • 22 Oct 2018

    Scattered Showers 11°C 5°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 20

Wczoraj 64

W tym tygodniu 245

W tym miesiącu 840

Ogółem 66792