Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaKonkursy

W sobotę 26  stycznia 2019r.  dwie solistki z naszej szkoły wzięły udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym   Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Gdańsku.  

W  dniu   13. 12. 2018r. odbył się w Jasieniu   V  Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie. Konkurs był współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

Już po raz 4 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie  Kolęd i Pastorałek, który  odbył się 6 grudnia 2018r. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, rozbudzanie zainteresowań muzycznych, prezentacja talentów artystycznych oraz integracja społeczności szkolnej.

„W świecie mitów”

Napisał 05 czerwiec 2018

Katarzyna Sendek , Klaudia Wilma i Anita Domaszk reprezentowały naszą szkołę w II Gminnych Podchodach Czytelniczych „W świecie mitów”, które odbyły się 5 czerwca na stadionie w Czarnej Dąbrówce. Cykliczny konkurs ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży z naszej gminy, a jego organizatorami są bibliotekarze szkolni szkół gminy Czarna Dąbrówka i bibliotekarz GCKiB.

25 maja 2018 roku nasi uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi, uczestnicząc w Gminnym Konkursie Matematycznym w Nożynie. Najlepszy  wśród szóstoklasistów okazał się Dominik Kwiecień zajmując I miejsce. Magdalena Witak zajęła III miejsce w klasach czwartych , Agata Jakubowska i Katarzyna Sendek IV miejsce w swoich kategoriach.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 4

Wczoraj 21

W tym tygodniu 41

W tym miesiącu 568

Ogółem 71341