Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaKonkursy

„W świecie mitów”

Napisał 05 czerwiec 2018

Katarzyna Sendek , Klaudia Wilma i Anita Domaszk reprezentowały naszą szkołę w II Gminnych Podchodach Czytelniczych „W świecie mitów”, które odbyły się 5 czerwca na stadionie w Czarnej Dąbrówce. Cykliczny konkurs ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży z naszej gminy, a jego organizatorami są bibliotekarze szkolni szkół gminy Czarna Dąbrówka i bibliotekarz GCKiB.

25 maja 2018 roku nasi uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi, uczestnicząc w Gminnym Konkursie Matematycznym w Nożynie. Najlepszy  wśród szóstoklasistów okazał się Dominik Kwiecień zajmując I miejsce. Magdalena Witak zajęła III miejsce w klasach czwartych , Agata Jakubowska i Katarzyna Sendek IV miejsce w swoich kategoriach.

25 maja 2018r. w szkole w Niezabyszewie odbył się finał turnieju „Prewencja, ale inaczej” organizowany przez bytowskich policjantów. Była to już XIX edycja konkursu.

Dnia 08.05.2018r. w Szkole Podstawowej w Czarnej Dąbrówce odbył się Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Z ekologią za pan brat” dla uczniów II i III klasy edukacji wczesnoszkolnej. Drużynę z Jasienia reprezentowały trzy uczennice: Paulina Lublewska z kl.II, Paulina Goliszek i Izabela Ostrowska z kl.III. 

Tegoroczne szkolne potyczki z niełatwą polską ortografią przebiegały w dwóch etapach. Do pierwszego przystąpili uczniowie klasy V, VI i VII, natomiast do II etapu zakwalifikowały się cztery uczennice, które uzyskały powyżej 85% punktów – Katarzyna Sendek, Anita Domaszk, Martyna Czapiewska i Zofia Kosińska.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Cloudy

6°C

Jasień

Cloudy

Humidity: 100%

Wind: 12.87 km/h

  • 21 Oct 2018

    Mostly Cloudy 13°C 5°C

  • 22 Oct 2018

    Scattered Showers 11°C 5°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 21

Wczoraj 64

W tym tygodniu 246

W tym miesiącu 841

Ogółem 66793