Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaKonkursy

17 maja 2019 roku w Niezabyszewie odbyła się XX edycja turnieju powiatowego "Prewencja, ale inaczej" organizowanego przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. W turnieju brało udział 10 reprezentacji ze szkół podstawowych, które zwyciężyły eliminacje gminne.

Dnia 13.05.2019r. w Szkole Podstawowej w Czarnej Dąbrówce odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Z ekologią za pan brat” dla uczniów II i III klasy edukacji wczesnoszkolnej. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Paulina Lublewska , Sara Gliszczyńska i Julian  Kulaszewicz.

Dnia 6 maja 2019r. w Szkole Podstawowej w  Nożynie odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z udziałem wszystkich szkół naszej gminy.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Agnieszka Korycik kl.V, Kamila Kamińska kl. VII, Dominik Kwiecień kl. VII oraz Konrad Mański kl. VII.

28.03.2019r. w Szkole Podstawowej w Nożynie odbył się gminny etap konkursu „Prewencja, ale inaczej”. Uczestnicy zmagali się z testem przygotowanym przez Komendę Powiatową Policji w Bytowie. Test składał się z 30 pytań  z zakresu wiedzy o policji, przepisów dotyczących zapobieganiu alkoholizmowi i narkomanii oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

28 marca cztery uczennice naszej szkoły, laureatki szkolnego etapu, reprezentowały naszą szkołę w  II Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim poezji Danuty Wawiłow, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Władysława Broniewskiego ph. OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA, organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr7 w Słupsku.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 42

Wczoraj 116

W tym tygodniu 329

W tym miesiącu 1044

Ogółem 76042