Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaSportMiędzyszkolny Turniej Sportowy " Jestem sprawny na szóstkę"

Międzyszkolny Turniej Sportowy " Jestem sprawny na szóstkę"

Opublikowano w Sport
05 kwiecień 2017
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

05.04.2017r. w  Zespole Szkół w Nożynie odbył się Międzyszkolny Turniej Sportowy " Jestem sprawny na szóstkę". Zawody skierowane były do uczniów kl. I - III. Każda drużyna  przygotowała  plakat pt. ,,Dbam o zdrowie” ,a potem 6-osobowe zespoły zmagały się z 10-cioma  konkurencjami sportowymi.

Rywalizacja była zacięta, wszystkie dzieci wykazały się sportowym duchem walki. Nie zabrakło uśmiechu i radości. Był też smaczny obiad , słodki poczęstunek i  zabawa na świeżym powietrzu. W rezultacie drużyna z naszej szkoły zdobyła II miejsce, tracąc 2 punkty do miejsca I. Gratulacje!J

Naszą szkołę - pod opieką p .D.Finster - godnie reprezentowali: Karolina Cierzan, Adam Goliszek, Paulina Goliszek, Mateusz Mallek, Edyta Benkowska oraz Patryk Zelewski.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 6

Wczoraj 90

W tym tygodniu 96

W tym miesiącu 860

Ogółem 72452