Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościZakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Opublikowano w Uroczystości
23 czerwiec 2017
Oceń ten artykuł
(1 głos)

23 czerwca 2017r. uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście spotkali się na uroczystym apelu kończącym kolejny rok szkolny. Było to wyjątkowe spotkanie, gdyż szóstoklasiści nie pożegnali się ze szkołą, bowiem we wrześniu będą kontynuowali naukę w klasie VII.

   Pani Dyrektor Danuta Toporek podziękowała wszystkim pracownikom za trud i zaangażowanie w życie szkoły, uczniom pogratulowała wyników w nauce i sukcesów w różnych dziedzinach, rodzicom za współpracę i wszystkim życzyła radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

    Uczniowie przedstawili część artystyczną, w której zachęcili do aktywnego spędzania czasu, podróżowania, poznawania ciekawych miejsc i korzystania z każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, dyplomów za sukcesy sportowe, stuprocentową frekwencję, rekordową ilość zebranych nakrętek, wzorowe czytelnictwo oraz podziękowań dla przyjaciół szkoły za współpracę. Pani Paulina Klejna, pełniąca obowiązki dyrektora ZEA, wręczyła nagrody prymusom szkoły – Anicie Domaszk i Konradowi Mańskiemu, a ich rodzicom listy gratulacyjne i kwiaty od wójta Pana Jana Klasy. Pani Małgorzata Kotłowska, dyrektor RDG, wręczyła na ręce Pani Dyrektor nagrodę dla szkoły za udział w konkursie zbierania nakrętek. Po uroczystej oficjalnej części i życzeniach szczęśliwych i bezpiecznych wakacji uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami.

 

Wszystkim Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom życzymy radosnego spędzania czasu i do zobaczenia we wrześniu.

 

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Cloudy

-1°C

Jasień

Cloudy

Humidity: 90%

Wind: 8.05 km/h

  • 14 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

  • 15 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 71

W tym tygodniu 238

W tym miesiącu 578

Ogółem 69149