Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaZajęcia Pozalekcyjne

Dodatkowe zajęcia organizowane w szkole

Uczniowie klasy II i III z panią Renatą na zajęciach pozalekcyjnych poznają tajniki matematyk i przyrody. Po przez zabawę uczą się i rozwijają myślenie abstrakcyjne. Ogromną radość sprawia uczniom możliwość samodzielnego sprawdzania reguł, praw i zasad matematycznych oraz bliższe poznanie świata przyrodniczego.

W klasie VI odbywają się zajęcia z matematyki i języka polskiego przygotowujące do sprawdzianu. W klasach 0-V zajęcia wyrównawcze, rewalidacyjne, korekcyjno - kompensacyjne, logopedyczne.

SKO

Napisał 29 listopad 2012

W naszej szkole funkcjonuje SKO czyli szkolna kasa oszczędności. Zapraszam zainteresowanych uczniów na zajęcia, na których będziemy poznawać tajniki bankowości, uczyć się oszczędzania nie tylko pieniędzy.

Klub Filmowy

Napisał 29 listopad 2011

W naszej szkole niedawno powstał "Klub filmowy". Te nieodpłatne, pozalekcyjne zajęcia polegają na poznawaniu języka, ale także kultury krajów anglojęzycznych, które można zauważyć w filmach, przedstawianych na zajęciach. Członkowie klubu są zaangażowani w analizę przedstawianych obrazów oraz w poznawanie nowego, ciekawego i istotnego dla kultury słownictwa. Ze względu na możliwość zrozumienia specyfiki kulturowej, członkami klubu są uczniowie klas 4-6.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Cloudy

7°C

Jasień

Cloudy

Humidity: 100%

Wind: 11.27 km/h

  • 21 Oct 2018

    Mostly Cloudy 13°C 5°C

  • 22 Oct 2018

    Scattered Showers 11°C 5°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 24

Wczoraj 64

W tym tygodniu 249

W tym miesiącu 844

Ogółem 66796