Jesteś tutaj: HomeNasze Spotkania

26 listopada 2018 roku wszyscy  uczniowie uczestniczyli w koncercie  muzycznym  pt. "Z biegiem Wisły. Koncert prowadził p. Leszek Bolibok, skrzypek, wieloletni muzyk orkiestry Teatru Muzycznego w Gdyni oraz p. Rafał Rompca członek zespołu folkowego „Focus”.

Spotkanie z Policjantem

Napisał 23 listopad 2018

23 listopada 2018r. uczniowie naszej  szkoły uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji w Czarnej Dąbrówce  sierż. sztab. Panem Bartłomiejem Żwirkiem. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Prowadzący spotkanie zwracał uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania, przypominał zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem.

Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły i przedszkola wzięli udział w spotkaniu z jednym z najpopularniejszych pisarzy dla dzieci panem Wiesławem Drabikiem, autorem ponad dwustu bajeczek dla dzieci. Podczas spotkania, które odbyło się 10 kwietnia w bibliotece wiejskiej, dzieci w skupieniu słuchały o tym, jak powstaje książka – od pomysłu do jej wydruku.

20 listopada 2017 r. w WDK w Jasieniu odbyło  się spotkania autorskie Państwa Aleksandry i Dariusza  Majkowskich,  autorów  książek kaszubskich Werónka w przedszkòlu" orazWerónka nad mòrzã". 

Spotkanie z Policjantem

Napisał 13 październik 2017

13 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z panem Andrzejem Sywanyczem - policjantem Komendy  Policji w Czarnej Dąbrówce. Spotkanie zostało  podzielone na bloki: dla klas I-III, IV-VII.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 41

Wczoraj 116

W tym tygodniu 328

W tym miesiącu 1043

Ogółem 76041