Jesteś tutaj: HomeO NasNasze Podróże

14 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Grąbkowa, która została zorganizowana w ramach Projektu Unijnego „Wymarzone Przedszkole”. Najmłodsi brali udział w Tajnej Pirackiej Bazie „Psi Patrol”. Misje nie były łatwe, ale dzielne psiaki świetnie poprowadziły najmłodszych po przygotowanych zadaniach.

Wycieczka do Zakopanego

Napisał 10 maj 2019

W dniach 7-10 maja 2019 r. uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w czterodniowej wycieczce do Zakopanego zorganizowanej przez SP w Czarnej Dąbrówce. W pierwszym dniu zwiedziliśmy Muzeum Auschwitz-Birkenau były nazistowski obóz koncentracyjny i jednocześnie obóz zagłady w Oświęcimiu.

Wycieczka do Gdańska

Napisał 20 marzec 2019

W dniu 20.03. 2019r. uczniowie uczący się języka  kaszubskiego  wraz z nauczycielami pojechali na wycieczkę Gdańska. Pierwszym celem wyprawy było zwiedzanie  Muzeum Archeologicznego w Gdańsku-  Grodziska w Sopocie. Wczesnośredniowieczne grodzisko stanowi najstarszy i jeden z najcenniejszych zabytków miasta. Pod okiem przewodnika  zobaczyliśmy pozostałości po obronnej osadzie.

Wycieczka do Sianowa i Stryszej Budy

Napisał 17 październik 2018

W dniu 17 października 2018r. uczniowie uczący się języka  kaszubskiego  wraz z nauczycielami udali się na wycieczkę do Sianowa i Stryszej Budy. Pierwszym celem wycieczki było Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub. Pan przewodnik  opowiedział nam historię niezwykłej, słynącej łaskami figurki Matki Bożej i przekazał świadectwa o uzdrowieniu kilku osób. Po zaśpiewaniu  pieśń  „Kaszëbskộ Królewộ” zwiedziliśmy sanktuarium i teren przykościelny.

18 czerwca 2018 roku uczniowie z klas IV - VII w ramach zajęć z wychowania fizyczne wybrali się na wycieczkę rowerową z Jasienia do leśniczówki w Lipieńcu przez Łupawsko. Na miejscu przywitała nas mama Agnieszki , pani Anna Czuba. W malowniczym miejscu nad jeziorem pani Ania przygotowała dla nas ognisko, kiełbasę i zimne napoje. Serdecznie Jej za to dziękujemy.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 44

Wczoraj 116

W tym tygodniu 331

W tym miesiącu 1046

Ogółem 76044