Jesteś tutaj: HomeO NasOdział Przedszkolny

4 urodziny Dominiki

Napisał 16 styczeń 2019

Z okazji 4 urodzin Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie. Dla Ciebie kwiatki kolorowe. I marzenia deserowe...

Pani Agnieszka wprowadza maluszki w zabawy muzyczno –ruchowe. Zajęcia mają na celu rozwój kulturalny dzieci poprzez ruch, śpiew oraz własną inwencję. Dzieci na rytmice uczą się piosenek związanych m.in. z aktualną porą roku, grają na instrumentach muzycznych, uczą się prostych układów tanecznych oraz poznają podstawowe elementy muzyki.

W minionym tygodniu tematem przewodnim w grupie 3-4 latków były ptaki zimujące w Polsce. Dzieci poznały nazwy ptaków, ich wygląd i zwyczaje. Najważniejszą kwestią poruszaną na zajęciach było dokarmianie ptaków zimą.

Przedstawiamy państwu relacje zdjęciową z zajęć Języka angielskiego, które odbyły się w ramach projektu  "Wymarzone Przedszkole"

Zimowe zabawy na śniegu

Napisał 04 styczeń 2019

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, zjeżdżając na sankach, rzucając śnieżkami do siebie, a także „atakując" kulami śniegowymi swoje Panie. 

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 38

W tym tygodniu 172

W tym miesiącu 553

Ogółem 70332