Jesteś tutaj: HomeUroczystości

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Napisał 06 grudzień 2018

Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gościł już od pierwszych dni grudnia. Uczniowie wykonali piękne ozdoby świąteczne,  stroili choinkę, a z sal lekcyjnych docierały dźwięki kolęd i pastorałek.

29 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia oraz andrzejki szkolne. Część artystyczną pod hasłem „Mój stary, dobry miś” zaprezentowali najmłodsi uczniowie: z oddziałów przedszkolnych oraz z klas I-III.  

8 listopada uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły uczcili wiek wolności naszej Ojczyzny wieczornicą, na którą zaprosili przedstawicieli lokalnej władzy i  instytucji, rodziców, mieszkańców Jasienia i okolicznych miejscowości. W ten czwartkowy wieczór wszystkim zgromadzonym udzielił się patriotyczny  klimat, gdy uczniowie klas III – VIII przedstawiali widowisko słowno – muzyczne pt. „Pisk Białego Orła”.

PASOWANIE NA UCZNIA

Napisał 12 październik 2018

Dnia 12.10.2018r. w naszej szkole odbyła się podwójna uroczystość. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Jasieniu przyjęto pierwszoklasistów oraz obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Święto Pieczonego Ziemniaka

Napisał 28 wrzesień 2018

Święto Pieczonego Ziemniaka wrosło już w tradycję naszej szkoły. Jak co roku wszyscy uczniowie  przywitali  jesień, biorąc aktywny udział w obchodach tego święta.  Głównym bohaterem piątkowego dnia był ziemniak.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Pogoda

Cloudy

-1°C

Jasień

Cloudy

Humidity: 93%

Wind: 11.27 km/h

  • 14 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

  • 15 Dec 2018

    Cloudy 0°C -2°C

Nasza Galeria

NADCHDZĄCE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 71

W tym tygodniu 237

W tym miesiącu 577

Ogółem 69148