Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: grudzień 2020
Artykuły filtrowane wg daty: grudzień 2020

Dnia 23 grudnia 2020 r. w Słupsku  odbył się XIV WOJEWÓDZKI KONKURS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „Śpiewajmy kolędyw systemie zdalnym. Naszą szkołę godnie reprezentowały dwie uczennice Dominika Zelewska i Maja Zelewska.  

Opublikowano w Konkursy
wtorek, 22 grudzień 2020 17:14

Jasełka - "Wieczór przed świętami"

Kochani przyjaciele naszej szkoły, miło nam gościć w waszych domach, w tym pięknym grudniowym czasie adwentu.Uczniowie naszej szkoły przygotowali się do występu  w jasełkach, który nagraliśmy. Dzięki dobremu sercu i chwili czasu, jaką na montaż nagrań poświecił Pana Grzegorz Wenta, możemy oglądać film z tegorocznych jasełek pt. „Wieczór przed świętami”.

Opublikowano w Uroczystości
wtorek, 22 grudzień 2020 09:37

Spotkanie przy wigilijnym stole

Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc. Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole. Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i mamy bliskich przy stole (...)''

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

22 grudnia 2020 r. zorganizowaliśmy w naszej grupie Muchomorów spotkanie wigilijne. Przypomnieliśmy polską tradycję obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, nazwy znanych wigilijnych potraw, a także sposób składania życzeń rodzinie, krewnym i znajomym.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
wtorek, 15 grudzień 2020 19:54

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

„Muchomorki: przyrzekamy być od dziś dobrymi przedszkolakami. Muchomory: przyrzekamy być od dziś mądrymi starszakami. Chcemy złożyć ślubowanie i poprosić o pasowanie (...)”.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
poniedziałek, 07 grudzień 2020 19:37

Mikołajki w Przedszkolu

6 grudnia- jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie, Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie, a kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty'.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 44

W tym tygodniu 171

W tym miesiącu 1268

Ogółem 102128