Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: luty 2020
Artykuły filtrowane wg daty: luty 2020
piątek, 28 luty 2020 18:52

Ogłoszenie

Zgodnie z wytycznymi MEN w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa przekazuję Państwu informacje:

Opublikowano w Ogłoszenia
środa, 26 luty 2020 19:45

4 urodziny Karoliny

Dzisiaj Twoje urodziny, zatem zawsze dziarskiej miny. Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły - pełen śmiechu i radości. Stu urodzinowych gości, aut, lal, klocków i pluszaków. Stu prezentów, stu buziaków. 

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
wtorek, 25 luty 2020 19:59

Ostatki w przedszkolu

Dnia 25 lutego nasze przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych cukierników i własnoręcznie przygotowały kolorowe faworki - wykonując pracę plastyczną. Oczywiście tego dnia nie mogło też zabraknąć pączków, które królowały na drugim śniadaniu.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 21 luty 2020 21:09

Czerwone Jabłuszka

Czerwone jabłuszka z robaczkiem pomagają najmłodszym doskonalić prawidłowy chwyt narzędzia pisarskiego...

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
środa, 19 luty 2020 19:09

5 urodziny Antosia

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych. Uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
poniedziałek, 17 luty 2020 20:32

„Kotki” świętują Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - „Dzień kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół: dorysowując sobie wąsy oraz uszy. Następnie dzieci oglądały ilustracje przedstawiające różne koty, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
poniedziałek, 17 luty 2020 08:13

Grupa „Kotki”

Grupa „Kotki” to najmłodsza grupa przedszkolna w Szkole Podstawowej w Jasieniu.  Nasza ulubiona piosenka …

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 14 luty 2020 19:51

Zabawa w przedszkolu

Obok intensywnie zaplanowanych zajęć dzieci muszą też mieć czas na odrobinę zabawy. Jest ona  w naszym przedszkolu urozmaicona dzięki szerokiej gamie zabawek stymulujących ich rozwój intelektualny oraz takich, które najzwyczajniej w świecie mają im zapewnić frajdę w najczystszej postaci.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny

W ostatnim tygodniu dzieci z Grupy „Kotki” poznały figury geometryczne: koło, prostokąt, kwadrat. Przygotowane figury klasyfikowały według wielkości i kształtu, następnie rozwijały swoje zdolności manualne malując farbami wybraną figurę geometryczną.

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
piątek, 14 luty 2020 13:52

Zabawa karnawałowa

W piątek 14 lutego 2020 r. w WDK-u odbył się bal karnawałowy. Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele, rodzice i absolwenci. Jak na karnawał przystało – nie zabrakło kostiumów i przebrań  - były księżniczki, królewny, damy, postacie z gier komputerowych, policjanci, wróżki czy czarownice.

Opublikowano w Uroczystości
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 24

W tym tygodniu 123

W tym miesiącu 123

Ogółem 95449