Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: maj 2020
Artykuły filtrowane wg daty: maj 2020

Informujemy, że do 10 lipca 2020 r. uczniowie mogą składać podania o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej. Dokumenty te można złożyć zarówno w formie papierowej w sekretariacie szkoły wskazanej w pozycji pierwszej na podaniu, bądź w formie elektronicznej (zeskanowane dokumenty można przesłać na skrzynkę e-mail szkoły).

Opublikowano w Ogłoszenia

Szkoła Podstawowa w Jasieniu zaprasza do udziału w  konkursie szkolnym pn.  „Wzmacniam organizm, coś dla ciała i ducha, czyli jak odzyskać energię”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas  I-III -  plastyczny oraz klasy IV-VI ( plastyczno-techniczny, VII-VIII - filmik , wiersz , piosenka) .

Opublikowano w Konkursy
środa, 06 maj 2020 14:25

Konkurs „Kapliczka w moim domu”

 Szkoła Podstawowa w Jasieniu zaprasza uczniów klas 4 - 8 do uczestnictwa w konkursie „Kapliczka w moim domu” . Zadaniem konkursowym jest sfotografowanie własnoręcznie wykonanej kapliczki z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny( technika dowolna).

Opublikowano w Ogłoszenia
wtorek, 05 maj 2020 12:41

Komunikat

Z uwagi na wciąż wysoki stopień zagrożenia życia, brak na rynku niezbędnych środków ochrony osobistej (profesjonalnych maseczek, rękawiczek lateksowych, ubiorów specjalistycznych) oraz środków do dezynfekcji pomieszczeń, zabawek, sprzętów i wyposażenia, a także spełnienia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Opublikowano w Ogłoszenia
niedziela, 03 maj 2020 17:04

Zakwitły tulipany

Jesienią posadziliśmy tulipany na skarpie za szkołą. Popatrzcie jak pięknie zakwitły.

Opublikowano w Aktualności
Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 6

Wczoraj 24

W tym tygodniu 128

W tym miesiącu 128

Ogółem 95454