Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaAktualności

Witaminki, witaminki!

Napisał 01 marzec 2021

Na zajęciach z cyklu „Rondelkolandia” uczniowie klasy 1 uczą się samodzielnie przygotowywać zdrowe posiłki. Takie zainteresowania kulinarne mają duże znaczenie dla rozwoju dziecka w wieku wczesnoszkolnym, chociażby ze względu na ich aspekt poznawczy i zabarwienie emocjonalne, mają też wpływ na zachowanie. Uczą zasad zdrowego odżywiania i dokonywania właściwych wyborów w codziennej diecie.

Zima w klasach I i II

Napisał 19 luty 2021

Za oknem zimowa aura i śnieg, który dzieci uwielbiają. To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu przy okazji świetnie się bawiąc. Taka forma aktywności znakomicie wpływa na budowanie odporności i dobrej kondycji. Uczniowie klasy I i II nie marnowali czasu, tylko ruszyli w zimowe szaleństwo.

1 września o godzinie 9.00 odbędzie  się Msza Święta, po Mszy ok. godz. 9.30 uroczysty apel  rozpoczynający nowy rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami.

W całym kraju organizowana jest pomoc dla dzieci z SMA, wszyscy robią pompki, przy okazji wpłacają pieniądze na chore dzieci. SP Jasień także włączyła się do akcji GaszynChallenge.

Egzamin ósmoklasisty

Napisał 16 czerwiec 2020

We wtorek 16 czerwca   o godz. 9.00 uczniowie naszej szkoły przystąpili do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. W środę zmierzyli  się z zagadnieniami matematycznymi, a kolejnego dnia napisali test z języka angielskiego. 

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 22

Wczoraj 24

W tym tygodniu 144

W tym miesiącu 144

Ogółem 95470