Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaSportIX Gminny Mikołajkowy Turniej Sportowy

IX Gminny Mikołajkowy Turniej Sportowy

Opublikowano w Sport
16 grudzień 2019
Oceń ten artykuł
(1 głos)

16 grudnia już po raz dziewiąty w sali gimnastycznej w Rokitach odbył się „Mikołajkowy Turniej Sportowy” dla uczniów klas 1 - 3. Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie uczniów w świąteczny nastrój ale także rozwijanie sprawności ruchowej poprzez udział dzieci w konkurencjach sportowych oraz wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej.

Organizatorami były panie Jolanta Szczerba i Dorota Finster Dziadek. Uczestnicy z dużym  zaangażowaniem rywalizowali ze sobą w rozmaitych konkurencjach: bieg z gazetą, wyścigi na szczudłach, toczenie piłki głową, utrzymaj piłeczkę, wyścigi raków, skoki w workach.

Podczas turnieju panowała wesoła atmosfera, wszystkim dopisywały humory, a uczniowie wykazali się niesamowitym duchem walki. W nagrodę za starania wszystkie drużyny zostały obdarowane upominkami i dyplomami ufundowanymi przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Rokitach.

Sześcioosobowa drużyna naszej szkoły w składzie: Marcin Jerszewski, Adrian Wojniak, Emilia Wojniak, Julian Kulaszewicz, Karolina Cierzan, Aleksandra Głodowska po zaciętej rywalizacji zajęła trzecie miejsce.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 44

W tym tygodniu 172

W tym miesiącu 1269

Ogółem 102129