Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościZakończenie roku ósmoklasistów

Zakończenie roku ósmoklasistów

Opublikowano w Uroczystości
25 czerwiec 2020
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie naszego kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia zakończenie roku ósmoklasistów odbyło się w WDK w Jasieniu. Była to uroczysta i zarazem  wyjątkowa akademia z ograniczoną liczbą osób.  Swoją obecnością zaszczycił nas również  Wójt Czarnej Dąbrówki Pan Jan Klasa.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego i  powitaniu głos zabrała Pani Dyrektor Danuta Toporek. W swoim wystąpieniu  Pani Dyrektor podziękowała  absolwentom za całoroczną pracę, pogratulowała wyników w nauce, sukcesów w różnych dziedzinach, podziękowała rodzicom za współpracę i wszystkim życzyła radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

Następnie wychowawczyni skierowała do uczniów kila słów pożegnania , po czym ósmoklasiści w krótkiej części artystycznej wyrazili zarówno radość z ukończenia szkoły, jak i smutek z powodu rozstania z tym wszystkim, co stanowiło dla nich istotę życia w ostatnich latach. To tutaj zdobywali wiedzę i wychowanie, stawali się dojrzalsi, zawiązywali przyjaźnie, które teraz będą musiały przejść trudny czas rozłąki. Przyznali, że nieraz przysparzali zmartwień swoim nauczycielom, ale dziś pragną, aby w ich pamięci zostały tylko te lepsze chwile.  Podziękowali dyrekcji, gronu pedagogicznemu, rodzicom za wspólnie spędzone chwile i  trud pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz złożyli uroczyste ślubowanie. W dalszej części pani Dyrektor wręczyła absolwentom świadectwa, nagrody książkowe oraz podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców.

Po części oficjalnej przy słodkim poczęstunku, obejrzeliśmy prezentację  wspominając wspólnie przeżyte chwile spędzone razem. Mieszane uczucia radości i smutku przechodziły przez nasze głowy i ogarniały serca.

Uroczystość była niezwykła, bo było to ostanie spotkanie w tym gronie.

ABSOLWENTOM ŻYCZYMY SUKCESÓW W ZDOBYWANIU WIEDZY ORAZ DOBRYCH WYBORÓW ŻYCIOWYCH.

UDANYCH WAKACJI !

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 24

W tym tygodniu 125

W tym miesiącu 125

Ogółem 95451