Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościDzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Opublikowano w Uroczystości
14 październik 2020
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce, wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. Z tej okazji  14.10.2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Przedstawienie przygotowali uczniowie z klasy V, VI i VII.  Młodzi artyści montażem słowno – muzycznym  uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Pracownicy szkoły wzięli udział w nietypowej  lekcji i mieli okazję na zdobycie ocen celujących, niestety nie było ich zbyt dużo. Nie zabrakło też humoru ze szkolnych ławek.

Pani Dyrektor Danuta Toporek mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczycieli. Podkreślała nie docenianą na co dzień pracę pracowników szkoły. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w codziennym trudzie.

Miłym akcentem uroczystości były podziękowania złożone na ręce Pani Dyrektor od Rady Rodziów Rodziców.

Jako wyraz wdzięczności wszyscy  pracownicy  szkoły  otrzymali od uczniów  słodki upominek.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 12

Wczoraj 44

W tym tygodniu 169

W tym miesiącu 1266

Ogółem 102126