Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaUroczystościZakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano w Uroczystości
25 czerwiec 2021
Oceń ten artykuł
(1 głos)

25 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Jasieniu uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście spotkali się na Mszy świętej, a następnie na uroczystym apelu kończącym kolejny rok szkolny.

Pani Dyrektor Danuta Toporek podziękowała wszystkim pracownikom za trud i zaangażowanie w życie szkoły, a uczniom pogratulowała wyników w nauce i sukcesów w różnych dziedzinach oraz życzyła radosnego i bezpiecznego wypoczynku.

Następnie uczniowie z klasy siódmej pożegnali absolwentów krótką częścią artystyczną, a uczniowie klasy ósmej złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor, wraz z wychowawcami, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, dyplomy za stuprocentową frekwencję oraz za udział w innych, prowadzonych przez szkołę przedsięwzięciach. W imieniu wójta gminy wręczono nagrodę prymusowi szkoły – Agnieszce Korycik, uczennicy klasy siódmej, która uzyskała średnią ocen 5,4 i wzorowe zachowanie, a jej rodzicom list gratulacyjny.

Po uroczystym apelu uczniowie udali się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Po spotkaniu wszyscy z radością rozeszli się do domów, by rozpocząć zasłużony odpoczynek.

Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom życzymy udanych wakacji

 i do zobaczenia we wrześniu!

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 44

W tym tygodniu 171

W tym miesiącu 1268

Ogółem 102128