Jesteś tutaj: HomeO NasNasze Podróże

Koncert profilaktyczny „Niećpa

Napisał 05 październik 2019

Dnia 05.10.2019r w piątek uczniowie klasy ósmej i siódmej naszej szkoły wzięli udział w koncercie profilaktycznym pt. „ Niećpa” . To ogólnopolska akcja poświęcona profilaktyce uzależnień. Organizatorzy chcą namówić młodych ludzi, by powiedzieli „nie” trzem uzależnieniom: zażywaniu narkotyków i dopalaczy, piciu alkoholu i paleniu papierosów. 

Dnia 12 września 2019 r. uczniowie klasy II odwiedzili Komisariat Policji w Czarnej Dąbrówce. Dzięki uprzejmości dzielnicowego, pana Bartłomieja Żwirka, dzieci miały okazję od środka obejrzeć miejsce pracy funkcjonariuszy policji.

14 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Grąbkowa, która została zorganizowana w ramach Projektu Unijnego „Wymarzone Przedszkole”. Najmłodsi brali udział w Tajnej Pirackiej Bazie „Psi Patrol”. Misje nie były łatwe, ale dzielne psiaki świetnie poprowadziły najmłodszych po przygotowanych zadaniach.

Wycieczka do Zakopanego

Napisał 10 maj 2019

W dniach 7-10 maja 2019 r. uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w czterodniowej wycieczce do Zakopanego zorganizowanej przez SP w Czarnej Dąbrówce. W pierwszym dniu zwiedziliśmy Muzeum Auschwitz-Birkenau były nazistowski obóz koncentracyjny i jednocześnie obóz zagłady w Oświęcimiu.

Wycieczka do Gdańska

Napisał 20 marzec 2019

W dniu 20.03. 2019r. uczniowie uczący się języka  kaszubskiego  wraz z nauczycielami pojechali na wycieczkę Gdańska. Pierwszym celem wyprawy było zwiedzanie  Muzeum Archeologicznego w Gdańsku-  Grodziska w Sopocie. Wczesnośredniowieczne grodzisko stanowi najstarszy i jeden z najcenniejszych zabytków miasta. Pod okiem przewodnika  zobaczyliśmy pozostałości po obronnej osadzie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 20

Wczoraj 26

W tym tygodniu 230

W tym miesiącu 506

Ogółem 98094