Jesteś tutaj: HomeO NasNasze PodróżeWycieczka przedszkolaków do Grąbkowa

Wycieczka przedszkolaków do Grąbkowa

Opublikowano w Nasze Podróże
14 czerwiec 2019
Oceń ten artykuł
(1 głos)

14 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka do Grąbkowa, która została zorganizowana w ramach Projektu Unijnego „Wymarzone Przedszkole”. Najmłodsi brali udział w Tajnej Pirackiej Bazie „Psi Patrol”. Misje nie były łatwe, ale dzielne psiaki świetnie poprowadziły najmłodszych po przygotowanych zadaniach.

Pierwsza misja „Wiedza” - z Ryderem dzieci ruszyły w podróż dookoła świata, by poznać kontynenty    i ich mieszkańców. Kolejna misja to ekologia – razem z Rockym najmłodsi stworzyli odznaki Psiego Partolu. Misja bezpieczeństwo – dzieci zamieniły się w samochodziki i policjantów, aby kierować ruchem drogowym i ścigać się wyścigówkami zgodnie z zasadami. Kolejna misja – radość – najmłodsi figlowali i bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach i małpim gaju.

Ostatnia misja – zdrowie – dzieci ćwiczyły sprawność na linowych mostach, przeszkodach i torze sprawnościowym razem z Marshallem.

Po wszystkich misjach czekała na dzieci słodka niespodzianka. „Smerfiki” świetnie pokonali misję oraz zostali członkami Psiego Patrolu. Na koniec otrzymali specjalną legitymację Psiego Patrolu.

Był to dzień pełen pełen radości i niespodzianek.

 

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 20

Wczoraj 26

W tym tygodniu 230

W tym miesiącu 506

Ogółem 98094