Jesteś tutaj: HomeO NasNasze PodróżeKoncert profilaktyczny „Niećpa

Koncert profilaktyczny „Niećpa

Opublikowano w Nasze Podróże
05 październik 2019
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dnia 05.10.2019r w piątek uczniowie klasy ósmej i siódmej naszej szkoły wzięli udział w koncercie profilaktycznym pt. „ Niećpa” . To ogólnopolska akcja poświęcona profilaktyce uzależnień. Organizatorzy chcą namówić młodych ludzi, by powiedzieli „nie” trzem uzależnieniom: zażywaniu narkotyków i dopalaczy, piciu alkoholu i paleniu papierosów. 

Czas spędzony na koncercie jest czasem aktywnego udziału w zabawie na wesoło . Uczestnictwo w koncercie urealnia zabawę na czysto, tzn. można bawić się bez używek.

Jeden z koncertów zaplanowanych na rok 2019 odbył się w miniony piątek w Słupsku w Hali Gryfii. Gościem honorowym był zespół  Blue Cafe . Ponadto wystąpił również zespół STO% z Piotrkiem Nagielem - muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej.

Udział w tym koncercie nie byłby możliwy, gdyby nie starania  Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 11

Wczoraj 44

W tym tygodniu 168

W tym miesiącu 1265

Ogółem 102125