Jesteś tutaj: HomeO NasOdział Przedszkolny

Piknik u maluchów

Napisał 13 maj 2021

Korzystając ze słonecznej pogody, dzieci z Grupy „Muchomorki” wspólnie z Paniami wybrały się na piknik. Zabraliśmy ze sobą koc i zdrowe śniadanie przygotowane przez rodziców. Rodzice zawsze troszczą się, aby dzieci jadły w przedszkolu owoce i warzywa.

Niech ten wyjątkowy dzień Waszych urodzin przyniesie Wam wiele chwil radości i miłości. Oby przepiękny uśmiech, którym na co dzień nas obdarzacie, nigdy Was nie opuszczał. Niech zawsze będą wokół Was ludzie, którzy szczerze Was kochają. Niech słońce zawsze nad Wami świeci, a marzenia niech spełniają się w oka mgnieniu.

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii Państwa Polskiego. Przedszkolaki w ostatnim tygodniu wzięły udział w licznych działaniach pod hasłem „Polska, moja ojczyzna”.

Ostatnie dwa dni przed „majówką” przedszkolaki z zerówki brały udział   w zajęciach patriotycznych. Omawialiśmy symbole narodowe naszej Ojczyzny, znaczenie ich kolorów oraz dlaczego Polska ma właśnie takie godło czy flagę. Dzieci poznały „Legendę o Lechu Czechu i Rusie” oraz wiersz Czesława Janczarskiego pt. „Barwy ojczyste”.

22 kwietnia, na całym świecie obchodziliśmy wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Nasza Ziemia w naszych rękach. Dzieci z przedszkola wiedzą to doskonale. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczyły się, jak żyć ekologicznie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 20

Wczoraj 26

W tym tygodniu 230

W tym miesiącu 506

Ogółem 98094