Jesteś tutaj: HomeO NasOdział PrzedszkolnyPasowanie na przedszkolaka i starszaka

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

Opublikowano w Oddział Przedszkolny
15 grudzień 2020
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Muchomorki: przyrzekamy być od dziś dobrymi przedszkolakami. Muchomory: przyrzekamy być od dziś mądrymi starszakami. Chcemy złożyć ślubowanie i poprosić o pasowanie (...)”.

Jesienią każdego roku w naszej szkole organizujemy uroczyste pasowanie na przedszkolaka oraz pasowanie na starszaka. Z uwagi na sytuację pandemiczną w obecnym roku szkolnym święto wszystkich przedszkolaków wyglądało trochę inaczej…

Odbyło się dość późno, bo  15 grudnia 2020r. (przesunięcie terminu spowodowane było kwarantanną, którą były objęte dzieci oraz opiekunowie), a przede wszystkim brakowało na uroczystości kochanych rodziców. Dzieci bardzo przeżywały swój pierwszy występ na scenie i mocno się starały, żeby wszystko potoczyło się zgodnie z planem :)

Jako wychowawcy i opiekunowie jesteśmy bardzo dumni z naszych MUCHOMORÓW I MUCHOMORKÓW, bo takie nazwy otrzymały nasze grupy. Uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor Danuta Toporek, która wręczyła wszystkim przedszkolakom piękne pamiątkowe dyplomy zaś nauczycielom- wychowawcom akty nadania nazwy grupie.

Dzieci otrzymały liczne upominki, m. in. od pani Jolanty Wilma, które sprawiły naszym pociechom wiele radości. Po uroczystości zaprosiliśmy wszystkich na słodki poczęstunek oraz wspólną zabawę.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen szczerych dziecięcych uśmiechów, pochwał i pozytywnych emocji.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce Horbacz za nieocenioną pomoc, m. in. przy sprzęcie muzycznym, pani Jolancie Wilma za wykonanie pamiątkowych zdjęć oraz panu Juliuszowi Kościelskiemu za przygotowywanie filmiku z naszego przedszkolnego święta.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 16

Wczoraj 40

W tym tygodniu 136

W tym miesiącu 782

Ogółem 97311