Jesteś tutaj: HomeO NasSamorząd UczniowskiSamorząd uczniowski 2016/2017

Samorząd uczniowski 2016/2017

Opublikowano w Samorząd Uczniowski
08 wrzesień 2016
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drodzy uczniowie Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami samorządu uczniowskiego i macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.
Każdy z Was ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w samorządzie uczniowskim: wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwijacie swoje pasje i zainteresowania, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć fajny sposób na spędzanie wolnego czasu, macie szansę wykazać się swoją kreatywnością, uczycie się współpracy w grupie, zdobywacie nowe, cenne doświadczenia i bierzecie udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

     6 września 2016r społeczność naszej szkoły wyłoniła spośród kandydatów następujących przedstawicieli samorządu:

  • przewodniczącą - Klaudia Wilma,
  • zastępcę przewodniczącej - Anita Domaszk
  • sekretarz - Małgorzata Wilma.

 

 Życzymy nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu wiele zapału do pracy  i ciekawych pomysłów!

 

Opiekun Samorządu Szkolnego 

Agnieszka Horbacz.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 17

Wczoraj 40

W tym tygodniu 137

W tym miesiącu 783

Ogółem 97312