Jesteś tutaj: HomeOdział Przedszkolny

5 Urodziny Krzysia

Napisał 26 listopad 2021

Dużo uśmiechu, a mało złości, Jak najmniej smutków, a wiele radości, Długiego dzieciństwa i moc słodyczy, Tego Ci dzisiaj przedszkolak życzy!

Motylki poznają gitarę

Napisał 18 listopad 2021

Dzieci z zaciekawieniem słuchały gry na gitarze oraz opowieści o tym niezwykłym instrumencie. Wspólnie śpiewali piosenki oraz uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych.

W tym tygodniu dzieci z grupy „Motylki” rozmawiały o jesiennej pogodzie. Z wielkim zainteresowanie wysłuchały opowiadania o przygodzie w sklepie z parasolami. Następnie nazywały kolory i klasyfikowały parasole według jednej cechy. Po takim wstępie przyszedł czas na chwilę szaleństwa przy piosence „Deszczowa Pogoda”.  Paluszkami naniosły niebieskie krople deszczu na kartkę, a dzisiaj nakleiły na nią kolorowe parasole.

3 Urodziny Michała

Napisał 18 listopad 2021

Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków, Sto prezentów, sto buziaków, Zdrowia, szczęścia i słodyczy.

5 Urodziny Michała

Napisał 17 listopad 2021

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Wyjazd do Wygonina

Wyjazd do Wygonina

22 październik 2021
Wycieczka Rowerowa

Wycieczka Rowerowa

06 październik 2021
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

22 czerwiec 2021
Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

22 czerwiec 2021

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 50

Wczoraj 52

W tym tygodniu 50

W tym miesiącu 1747

Ogółem 108430