Jesteś tutaj: HomeOdział Przedszkolny

Edukacja u najmłodszych

Napisał 16 kwiecień 2021

W ostatnim tygodniu przedszkolaki pilnie pracowały podczas edukacji zdalnej. Rozmawialiśmy o wiosennych zagadnieniach: pogodzie, kwiatach i zjawiskach atmosferycznych. Dzieci wspólnie z rodzicami poszukiwali w ogrodach oznak wiosny,a następnie zaznaczali je na karcie obserwacji.

Piosenka "Muchomorek"

Napisał 15 kwiecień 2021

Najmłodsza grupa przedszkolna "Muchomorki" i ich piosenka www.youtube.com/watch?v=T-AJLBGCOHc

Edukacja zdalna u najmłodszych

Napisał 01 kwiecień 2021

W okresie przedświątecznym dzieci wykonywały w domach prace plastyczne: pisanki, zajączki, kartki świąteczne. Świetnie sobie poradzili i sprawiło im to dużo radości.

4 urodziny Alana

Napisał 29 marzec 2021

Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na Twój 4 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka, na te Twoje 4 latka, Wszystkiego najlepszego!

26 marca dzieci z Oddziałów Przedszkolnych w Jasieniu wybrały się na wiosenny spacer do lasu. Zajączek zostawił w lesie słodkie niespodzianki z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Ogromną radość sprawiło przedszkolakom szukanie prezentów na drzewach i pod gałązkami.  Był to wspaniały, pełen wrażeń dzień.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 34

Wczoraj 40

W tym tygodniu 114

W tym miesiącu 760

Ogółem 97289