Jesteś tutaj: HomeProjektyUczenie jest Cool

Mały Dziennikarz

Napisał 28 wrzesień 2012

Małym dziennikarzem dzisiaj jestem , odwiedzam Polski kraj po kolei bo mi się wszystko do papieru klei. Pracuje dziś z wielkim zapałem, wyłapuje wszystkie sensacje by mieć zawsze racje.
Na lekcjach bawię się wiedzą , każdy zmysł tam wykorzystuję i wszystko opisuję . Taki ciekawy świata jestem pokazuje to każdym moim gestem, przyrodzie robię świetne fotki potem je wywołuje i światu pokazuje

Zajęcia Teatralne

Napisał 25 wrzesień 2012

Na zajęciach teatralnych przez papierowe maski odrzucaliśmy zło. Maski dobra były o wiele...smaczniejsze.

RADOŚNIAKI

Napisał 20 wrzesień 2012

Na zajęcia teatralne, które odbywają się raz w tygodniu dwie godziny, uczęszcza dziesięcioro dzieci z klas 0-II. Na pierwszych naszych spotkaniach grupa znakomicie spisywała się podczas wspólnych zabaw integracyjnych ("kto, tak jak ja...", "zamiana imion", "naśladujemy głosy"). Stworzyliśmy kontrakt naszego zespołu teatralnego "RADOŚNIAKÓW", w którym ustaliliśmy zasady obowiązujące wszystkich członków grupy.

Twórczość Plastyczna

Napisał 19 wrzesień 2012

Twórczość plastyczna ma redukować napięcia emocjonalne, dawać radość i satysfakcję z działania. Dzieci mają tworzyć, rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, poznawać nowe techniki plastyczne oraz ciekawie spędzać wolny czas. Zajęcia w pracowni KULTURA pt.: ,,Odkrywamy talenty" odbywają się w każdy czwartek. Uczestniczą w nich dzieci z klasy 0-III.Początkowo grupa liczyła 5 osób, a teraz na zajęcia przychodzi 12 dzieci.

Tańczyć Każdy Może

Napisał 10 wrzesień 2012

Proponowany przeze mnie program zajęć muzyczno - ruchowych pt."Tańczyć każdy może" w ramach projektu "Uczenie się jest COOL" jest przeznaczony do realizacji w I etapie kształcenia w Szkole Podstawowej w Jasieniu i swym zasięgiem obejmuje uczniów klas I - III w liczbie - 2 godziny tygodniowo.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 44

W tym tygodniu 170

W tym miesiącu 1267

Ogółem 102127