Jesteś tutaj: HomeUroczystości

Kochani przyjaciele naszej szkoły, miło nam gościć w waszych domach, w tym pięknym grudniowym czasie adwentu.Uczniowie naszej szkoły przygotowali się do występu  w jasełkach, który nagraliśmy. Dzięki dobremu sercu i chwili czasu, jaką na montaż nagrań poświecił Pana Grzegorz Wenta, możemy oglądać film z tegorocznych jasełek pt. „Wieczór przed świętami”.

Narodowe Święto Niepodległości to dzień bardzo ważny dla wszystkich Polaków. To wyjątkowe i niepowtarzalne święto narodowe, które dla każdego Polaka wiąże się z innymi wspomnieniami i emocjami, a każdy z nas obchodzi je z należytym szacunkiem i powagą.  W tym roku obchodzimy 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Pasowania nadszedł czas

Napisał 14 październik 2020

14 października w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Na początku uroczystości dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne.

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Napisał 14 październik 2020

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce, wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. Z tej okazji  14.10.2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 było inne niż dotychczas, które przeżywaliśmy. W okrojonym gronie uczniów, rodziców i nauczycieli, każdy uczeń odebrał świadectwo ukończenia danej klasy.Była to krótka chwila na spotkanie z wychowawcą i Panią Dyrektor.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 5

Wczoraj 24

W tym tygodniu 127

W tym miesiącu 127

Ogółem 95453