Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaKonkursy

W pierwszych dniach  maja odbył się Powiatowy  Konkursu Piosenki Szkolnej, którego organizatorem był  Zespół Szkół oraz GCKiB w Parchowie. Celem konkursu było prezentowanie umiejętności i promowanie młodych wykonawców.

Nasi uczniowie uczcili NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA udziałem w szkolnym konkursie historycznym, który odbył się za pośrednictwem platformy Testportal. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą oraz duchem rywalizacji, jednak najlepsza okazała się Agnieszka Korycik.

Gminny Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Urząd Gminy, GCKiB w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwa Gminy Czarna Dąbrówka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku, a zagrożenia pożarowe".

W celu kultywowania folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole zorganizowano Wielkanocny Konkurs Plastyczny. Jego uczestnicy wyko­nali prze­piękne kolo­rowe kaszubskie pisanki, stroiki oraz ozdoby wielkanocne.

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły za zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” organizowanym przez KRUS w Bytowie.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Podróże

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 13

Wczoraj 44

W tym tygodniu 170

W tym miesiącu 1267

Ogółem 102127