Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaKonkursy

Nasi uczniowie uczcili NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA udziałem w szkolnym konkursie historycznym, który odbył się za pośrednictwem platformy Testportal. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą oraz duchem rywalizacji, jednak najlepsza okazała się Agnieszka Korycik.

Gminny Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych w Czarnej Dąbrówce, Urząd Gminy, GCKiB w Czarnej Dąbrówce oraz Sołectwa Gminy Czarna Dąbrówka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku, a zagrożenia pożarowe".

W celu kultywowania folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole zorganizowano Wielkanocny Konkurs Plastyczny. Jego uczestnicy wyko­nali prze­piękne kolo­rowe kaszubskie pisanki, stroiki oraz ozdoby wielkanocne.

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły za zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” organizowanym przez KRUS w Bytowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 19

Wczoraj 26

W tym tygodniu 229

W tym miesiącu 505

Ogółem 98093