Jesteś tutaj: HomeNasza SzkołaKonkursy

Dnia 23 grudnia 2020 r. w Słupsku  odbył się XIV WOJEWÓDZKI KONKURS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „Śpiewajmy kolędyw systemie zdalnym. Naszą szkołę godnie reprezentowały dwie uczennice Dominika Zelewska i Maja Zelewska.  

Szkoła Podstawowa w Jasieniu zaprasza do udziału w  konkursie szkolnym pn.  „Wzmacniam organizm, coś dla ciała i ducha, czyli jak odzyskać energię”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas  I-III -  plastyczny oraz klasy IV-VI ( plastyczno-techniczny, VII-VIII - filmik , wiersz , piosenka) .

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Pomóż mi" Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Dzieci Europy zaprasza do udziału w  Konkursie plastycznym pt.” Wielkanocne palmy i pisanki”

W  dniu 12. 12. 2019 r. odbył się VI  Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie. W tym roku wyjątkowo konkurs przeprowadzono w Gospodarstwie Agroturystycznym „Sosenka” w Jasieniu.

Już po raz 5 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie  Kolęd i Pastorałek, który  odbył się 6 grudnia 2019r. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, rozbudzanie zainteresowań muzycznych, prezentacja talentów artystycznych oraz integracja społeczności szkolnej.

Polish English French German Hungarian Italian Latvian Portuguese Russian Slovak Spanish

Nasza Galeria

Nasze Video

NASZ ADRES

  SZKOŁA PODSTAWOWA

            W JASIENIU

           77-122 Jasień

  Tel: (059) 82-32-225

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 3

Wczoraj 24

W tym tygodniu 125

W tym miesiącu 125

Ogółem 95451