Accessibility Tools

Nasza Szkoła

Nasza Szkoła

Szkoła Podstawowa w Jasieniu od 1 września 1947 roku. Nasza szkoła ulokowana jest w okolicy osiedla domków
Oferta Szkoły

Oferta Szkoły

Szkoła Podstawowa w Jasieniu do dyspozycji uczniów jest 6 klasopracowni, hol i biblioteka. W obrębie szkoły znajduje
Misja Szkoły

Misja Szkoły

Szkoła jest wspólnotą opartą na zasadach partnerstwa, przyjaźni, szacunku, poszanowania wyznawanych przekonań i
1 2 3
Expert Teachers

Kadra Pedagogiczna

Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni nauczyciele, dbający o prawidłowy rozwój uczniów Przedszkola i Szkoły.

Czytaj Więcej
Education

Edukacja

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby każde dziecko w naszej szkole osiągnęło najwyższy możliwy poziom rozwoju edukacyjnego.

Czytaj Więcej
Music & Art

Koła Zainteresowań

Codziennie w naszej szkole uczniowie zdobywają nową wiedzę. Niektórzy z nich, po zakończonych lekcjach, uczęszczają na dodatkowe zajęcia

Czytaj Więcej

Nasza Szkoła

Szkoła Podstawowa w Jasieniu od 1 września 1947 roku. Nasza szkoła ulokowana jest w okolicy osiedla domków jednorodzinnych, w zacisznej i bezpiecznej części wsi, w otoczeniu pięknych terenów zielonych. Przez rodziców uczniów określana jest jako „kameralna i przyjazna”.

W 1967 roku do użytku został oddany nowy budynek szkoły, w którym do dziś uczą się dzieci z Jasienia i okolicznych wsi: Łupawska, Soszycy, Nowej Wsi, Baranowa, Obrowa i Przylasek. Wówczas była to placówka czteroklasowa, do której uczęszczało 45 uczniów.

Nasza szkoła zapewnia optymalne warunki do nauki, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu klas lekcyjnych w meble szkole, odpowiednie oświetlenie oraz różnorodne pomoce i sprzęt technodydaktyczny.

Bardzo dużą zaletą szkoły jest wysoko wykwalifikowana, prężna kadra nauczycielska podejmująca działania innowacyjne, realizująca szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, z pasją realizująca wiele ciekawych przedsięwzięć, lubiąca i szanująca swoją pracę. Dzięki niej uczniowie uzyskują bardzo wysokie wyniki w nauce, olimpiadach, zawodach sportowych, zdobywają tytuły laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych i artystycznych. Szkoła uczestniczy w projektach unijnych, z których pozyskuje sprzęt, pomoce dydaktyczne oraz dodatkowe godziny zajęć pozalekcyjnych.

W szkole prężnie działają samorządy uczniowskie, które współorganizują życie placówki.  Istotą naszej pracy jest pełna integracja uczniów zdrowych, jak i tych o specjalnych potrzebach edukacyjnych, nauczycieli oraz zaangażowanych w życie szkoły rodziców, wokół wspólnych celów.

Uczeń, Nauczyciel i Rodzic to trzy podmioty współuczestniczące w procesie edukacyjnym. Staramy się, aby wszyscy okazywali sobie wzajemny szacunek, życzliwość i partnerstwo. Nasza szkoła jest nowoczesną placówką, dynamicznie rozwijającą się, realizującą swoje zadania statutowe, dostosowującą swoją ofertę edukacyjną do zainteresowań i potrzeb wszystkich uczniów.

Read 283 times
Share
More in this category: « Oferta Szkoły

Szkoła Podstawowa w Jasieniu

Całe Życie Jest Szkołą
Nauczycieli
Uczniów
Klasopracowni
Przedszkolaków

Nasz Adres

Licznik Odwiedzin

DzisiajDzisiaj691
WczorajWczoraj1082
W tym tygodniuW tym tygodniu1773
W tym miesiącuW tym miesiącu30688
OgółemOgółem478002
Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…