Accessibility Tools

XV Powiatowy  Festiwal  Piosenki Szkolnej został zorganizowany przez  Zespół Szkół i Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie w dniu 8.06.2022r.

W dniu 17.05.2022r. w WDK w Gołczewie odbył się 51 Powiatowy Konkurs Recytatorski  Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” .

W dniu 29.04.2022r.  w WDK w Jasieniu odbyły się  Eliminacje Gminne  51 Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa".

Rozstrzygnięty został konkurs pt. "Wielkanocne palmy i pisanki" organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bytowie.

Dnia 12 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Czarnej Dąbrówce odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

25 marca 2022r. uczniowie naszej szkoły: Martyna Kosińska, Dersu Korycik i Jakub Ciepiela wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Nożynie.

Dnia 17.03.2022 r. uczennice klasy 8 w składzie: Agnieszka Korycik, Edyta Benkowska oraz Marysia Nowotnik reprezentowały naszą szkołę w konkursie organizowanym przez Park Krajobrazowy Dolina Słupi pt.:

W ubiegły czwartek  w naszej szkole odbył się konkurs "Mam Talent”, podczas którego 15 uczniów zaprezentowało swoje umiejętności i pasje.

Page 1 of 2
Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…