Accessibility Tools

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji do Oddziałów Przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie plastycznym: „Mój Ulubiony Bohater Literacki”

Informacja o Zimowisku

  • 08 Feb 2022
  • 259 Ods.

Towarzystwo Nasze Szwederowo informuje o organizowanym i dofinansowanym przez nich zimowisku dla 100 dzieci gminnych z programem profilaktyczno-sportowym

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jasieniu zaprasza do zapisu dzieci do Klas Pierwszych Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jasieniu zaprasza do zapisu dzieci do Oddziałów Przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmianie uległy wymagania dotyczące weryfikacji złożonych oświadczeń w ramach przeprowadzonego naboru dla konkursu :

Kościerska Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku i Kościerski Dom Kultury zapraszają uczniów powiatu kościerskiego do udziału w IV edycji Konkursu Kaszubska Kartka z Życzeniami na Boże Narodzenie.

Zapraszamy na sesje zdjęciową

  • 09 Nov 2021
  • 109 Ods.

Dnia 22 listopada 2021r.  (poniedziałek) w sali nr 4 Szkoły Podstawowej w Jasieniu od godziny 11:45 odbędzie się sesja zdjęciowa dla wszystkich dzieci/uczniów naszej szkoły.

Page 1 of 2
Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…