Accessibility Tools

11 maja zakończyły się zajęcia w Grupie „Motylki” realizowane w ramach Projektu „Przedszkole Marzeń”.

Od początku roku szkolnego uczniowie z "zerówki" zostali uczestnikami projektu "Przedszkole Marzeń" i biorą udział nie tylko w zajęciach z "Robotyki" ale także w zajęciach taneczno-ruchowych.

Unijny program dla szkół

  • 02 Nov 2021
  • 123 Ods.

Szanowni rodzice i opiekunowie  przypominamy Państwu, iż nasza szkoła uczestniczy w obecnym roku szkolnym, w unijnym Programie dla szkół, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

Warsztaty i przedstawienie zorganizowano przy współpracy z Urzędem Gminy w Czarnej Dąbrówce zostały sfinansowane przez Wójta Gminy w ramach działań profilaktycznych realizowanych przez:

Zajęcia z języka angielskiego

  • 22 Oct 2021
  • 227 Ods.

Krótka fotorelacja z zajęć z języka angielskiego, które odbywają się w ramach Projektu "Wymarzone przedszkole".

Zajęcia z robotyki w zerówce

  • 08 Oct 2021
  • 102 Ods.

W piątek 8 października br. odbyły się zajęcia z robotyki, w ramach projektu "Przedszkole Marzeń", w których uczestniczyli starsi uczniowie z oddziału przedszkolnego- z zerówki.

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się zajęcia rytmiczne z Panią Jarką w ramach Projektu „Wymarzone przedszkole”. Niezwykle ważne dla dzieci rozpoczynających przedszkole są ciekawe zabawy.

Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…