Accessibility Tools

Nasza Szkoła

Nasza Szkoła

Szkoła Podstawowa w Jasieniu od 1 września 1947 roku. Nasza szkoła ulokowana jest w okolicy osiedla domków
Oferta Szkoły

Oferta Szkoły

Szkoła Podstawowa w Jasieniu do dyspozycji uczniów jest 6 klasopracowni, hol i biblioteka. W obrębie szkoły znajduje
Misja Szkoły

Misja Szkoły

Szkoła jest wspólnotą opartą na zasadach partnerstwa, przyjaźni, szacunku, poszanowania wyznawanych przekonań i
1 2 3
Expert Teachers

Kadra Pedagogiczna

Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni nauczyciele, dbający o prawidłowy rozwój uczniów Przedszkola i Szkoły.

Czytaj Więcej
Education

Edukacja

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby każde dziecko w naszej szkole osiągnęło najwyższy możliwy poziom rozwoju edukacyjnego.

Czytaj Więcej
Music & Art

Koła Zainteresowań

Codziennie w naszej szkole uczniowie zdobywają nową wiedzę. Niektórzy z nich, po zakończonych lekcjach, uczęszczają na dodatkowe zajęcia

Czytaj Więcej

Międzynarodowy Dzień Kropki

  • Utworzono 15/09/2023

15 września to wyjątkowy dzień, który obchodzimy na całym świecie jako International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

Jest to okazja do celebrowania kreatywności, wyobraźni i  zabawy. W naszej szkole również włączyliśmy się w tę inspirującą inicjatywę!

Tego dnia zachęciliśmy uczniów, nauczycieli naszej placówki do noszenia ubrań w kropki, co stworzyło wspaniały klimat pełen radości. Samorząd uczniowski przygotował specjalny program dla uczniów klas 0 – 3, który rozpoczął się od oglądania filmu opartego na książce "The Dot" autorstwa Petera Reynoldsa. Ta niezwykła historia opowiada o małej Vashti i kropce, która zmieniła jej świat, pomagając dziewczynce uwierzyć w siebie. Film ten był wyjątkową inspiracją do rozwijania naszej wyobraźni i pewności w swoje umiejętności.

Po seansie filmowym przyszedł czas na pogadankę i warsztaty, podczas których nasi uczniowie mieli okazję tworzyć swoje własne kropkowane prace plastyczne. To była doskonała okazja, aby wyrazić swoją kreatywność i odkryć talenty artystyczne.

Dziękujemy wszystkim za udział w Międzynarodowym Dniu Kropki, który stał się niezapomnianym wydarzeniem. Razem uczymy się i rozwijamy, krok po kroku, jak ta mała kropka, która zmieniła świat Vashti. Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności i jej zdolności do inspiracji oraz tworzenia niezapomnianych chwil.

Read 377 times
Share

Related items

Szkoła Podstawowa w Jasieniu

Całe Życie Jest Szkołą
Nauczycieli
Uczniów
Klasopracowni
Przedszkolaków

Nasz Adres

Licznik Odwiedzin

DzisiajDzisiaj504
WczorajWczoraj2180
W tym tygodniuW tym tygodniu6580
W tym miesiącuW tym miesiącu16327
OgółemOgółem1378624
Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…