22 listopada 2022r. dzieci z Grupy "Stokrotki" obchodziły Dzień Kredki.
21 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Dzieci z Grupy "Stokrotki" utrwalały nazwy figur geometrycznych, nazywały kolory a końcowym efektem ich pracy były kolorowe domki.
W ostatnim czasie maluszki rozmawiały o jesiennej pogodzie. Przy piosence "Pada deszczyk pada" wykonały na kartce kropki farbami.
15 listopada w „Zerówce” obchodziliśmy urodziny Michałka.
10 listopada 2022 odbyła się akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Serdeczne życzonka samego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, uśmiechu na twarzy i wszystkiego o czym marzysz.
W ostatnim czasie maluszki wykonały swoje flagi na zbliżające się Święto Niepodległości. Dzieci bardzo lubią zabawę farbami i rozwijają sprawność manualna swoich rączek.






