W grudniu rodzice z grup przedszkolnych "Stokrotki i Kwiatki" wspólnie z wychowawcami zebrali potrzebne rzeczy dla dzieci z Domu Dziecka im Janusza Korczaka w Gdańsku.
Niech te radosne Święta Bożego Narodzenia dostarczą wiele szczęścia, radości i rodzinnego ciepła, a nadchodzący Nowy Rok 2023 spełni wszystkie marzenia.
Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter, uczniowie klasy VI i VII wraz z wychowawczynią zorganizowali klasową wigilię.
W czwartek dzieci z Grupy „Stokrotki” złożyły sobie życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz śpiewały kolędy przy choince.
„ (…) Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty, pamiętaj, że dzień ten radosny w MIŁOŚCI jest poczęty…”.
Uczniowie klas IV, V ,VI VII I VIII wraz z Paniami – p. Agnieszką Horbacz , p. Kornelią Hering i Anna Krefft przygotowali tegoroczne jasełka bożonarodzeniowe.
W ostatnim miesiącu roku dzieci z grupy „Kwiatki” przygotowywały się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
W czasie przedświątecznym uczniowie klasy VI i VII odwiedzili mieszkańców Jasienia z Gwiżdżami kultywując kaszubskie obyczaje i tradycje związane z Bożym Narodzeniem.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia






