01 czerwca 2022 r. – w szkole odbył się Dzień Dziecka pod hasłem : „ ...bo dzieckiem fajnie być”.
Z okazji urodzin składamy Ci życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości,
W ostatnich tygodniach uczniowie klasy 4, 5 i 6 na lekcji techniki wzięli udział w dyskusji na temat zdrowego odżywiania.
W dniu 27 maja 2022 roku dzieci z Oddziałów Przedszkolnych w Jasieniu wybrały się na wycieczkę do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce aby obejrzeć spektakl pt.: „O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników”.
W ostatnich tygodniach uczniowie na zajęciach języka kaszubskiego zamienili się w artystów malując na płótnie.
23 maja 2022 roku świętowaliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Mamy.
Piątek 20 maja 2022 roku był dla uczniów bardziej domowy niż zwykle, w naszej szkole odbył się „Dzień Klapka”.
19 maja dzieci z Grupy "Motylki" wybrały się na wycieczkę nad Jezioro Jasień. Zabrały ze sobą kocyk i pyszne śniadania.
W dniu 19 maja w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Krajowej Administracji Skarbowej, który przybył do nas w celu uświadomienia uczniom czym jest hazard i jakie są jego skutki.






