22 kwietnia maluszki obchodziły Światowy Dzień Ziemi. Wszyscy ubrali się tego dnia na zielono.
22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole i w przedszkolu Światowy Dzień Ziemi.
Święty Jan Ewangelista napisał: "Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego nam dał, aby każdy, kto w Niego wierzy miał życie wieczne".
13 kwietnia dzieci z Oddziałów Przedszkolnych " Motylki& Motyle" spakowały przygotowane wcześniej ozdoby Wielkanocne do swoich koszyków.
Pracownikom Szkoły, Uczniom, ich Rodzicom oraz naszym Przyjaciołom życzę, Wszystkiego, co najlepsze na Święta Wielkiej Nocy,
Dni przedświąteczne to czas wielkiej pracy. Również maluszki dzielnie się spisały ze swoich zadań, m.in.: wykonały kartki dla rodziców, malowały pisanki, przygotowały zajączki oraz inne dekoracje z masy solnej.
Rozstrzygnięty został konkurs pt. "Wielkanocne palmy i pisanki" organizowany przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bytowie.
W ostatnim tygodniu przedszkolaki posadziły żyto i cebulę. Dowiedziały się co potrzebują rośliny do wzrostu. Każdego dnia inny przedszkolak podlewa roślinny.
Wraz z nową porą roku w naszej klasie zrobiło się naprawdę kolorowo i radośnie. Postanowiliśmy przywitać wiosnę bocianim klekotem oraz nową dekoracją sali.






