Maluszki rozwijają sprawność manualną swoich rączek poprzez wycinanie nożyczkami, przyklejanie oraz zabawy z plasteliną.
W ostatnim czasie na zajęciach z Panią Jarką przedszkolaki poznały różne gatunki drzew oraz narzędzia do obróbki drewna.
Czekamy na piękną białą zimę, aby wreszcie ulepić bałwana i poszaleć na śniegu. Zima to także fantastyczny czas na spacery z naszymi przedszkolakami.
Od początku roku szkolnego uczniowie z "zerówki" zostali uczestnikami projektu "Przedszkole Marzeń" i biorą udział nie tylko w zajęciach z "Robotyki" ale także w zajęciach taneczno-ruchowych.
W ubiegłym tygodniu w naszym oddziale przedszkolnym – „Zerówce” obchodziliśmy urodziny Dominisi.
W ostatnim czasie maluszki z Grupy „Motylki” pracowicie przygotowywały się do święta Babci i Dziadka, m.in.: malowały kubki oraz kolorowały kupony. Nauczyły się również piosenki „Kto to taki”.
Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą nam się z ciepłem, czułością, gościnnością, miłością, dobrocią.
W poniedziałek 24 stycznia 2022 roku obchodziliśmy w naszej "Zerówce" Przedszkolnej 6-te urodzinki Michała.
Dziękuję bardzo Panie Monice i wspaniałym przedszkolakom za życzenia i przygotowane niespodzianki.






