23 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby, przygotowane przez uczniów i wychowawców.
Uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Po zapoznaniu się ze zbiorami bibliotecznymi przeznaczonymi dla kl. I – III oraz z zasadami korzystania z biblioteki, wypożyczyli samodzielnie swoje pierwsze książki.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmianie uległy wymagania dotyczące weryfikacji złożonych oświadczeń w ramach przeprowadzonego naboru dla konkursu :
Dzieci z zaciekawieniem słuchały gry na gitarze oraz opowieści o tym niezwykłym instrumencie. Wspólnie śpiewali piosenki oraz uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych.
W tym tygodniu dzieci z grupy „Motylki” rozmawiały o jesiennej pogodzie. Z wielkim zainteresowanie wysłuchały opowiadania o przygodzie w sklepie z parasolami.
Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków.
Z okazji urodzin składamy Ci życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych.
Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu Pomyślności i zdrowia,
10 listopada odbyła się akademia upamiętniająca 103 rocznicę odzyskanie niepodległości przez Polskę. Rocznica tego doniosłego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości.






