Accessibility Tools

Rowerem do Rokit, aktywny dzień uczniów

  • Utworzono 24/06/2026

24  czerwca  2026 r. uczniowie klasy VI i VII  wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce rowerowej do Rokit.

Celem  było promowanie aktywnego wypoczynku, integracja oraz poznanie okolicznych terenów.

Podczas wycieczki uczniowie  mieli okazję obserwować przyrodę, ćwiczyć zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz współpracować w grupie.

Po dotarciu do Rokit wszyscy  z przyjemnością zjedli lody, a następnie odpoczywali nad jeziorem, korzystając z pięknej pogody i malowniczych widoków.

Uczniowie  bezpiecznie  wrócili  do szkoły, chociaż  zmęczeni, ale zadowoleni, pełni wrażeń i gotowi na kolejne wspólne wyprawy.

Read 55 times
Share
Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…