Celem było promowanie aktywnego wypoczynku, integracja oraz poznanie okolicznych terenów.
Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję obserwować przyrodę, ćwiczyć zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz współpracować w grupie.
Po dotarciu do Rokit wszyscy z przyjemnością zjedli lody, a następnie odpoczywali nad jeziorem, korzystając z pięknej pogody i malowniczych widoków.
Uczniowie bezpiecznie wrócili do szkoły, chociaż zmęczeni, ale zadowoleni, pełni wrażeń i gotowi na kolejne wspólne wyprawy.
View the embedded image gallery online at:
https://sp.jasien.kaszuby.pl/index.php/en/o-nas/nasze-podroze/item/782-rowerem-do-rokit-aktywny-dzien-uczniow#sigProId7323a5c2ef
https://sp.jasien.kaszuby.pl/index.php/en/o-nas/nasze-podroze/item/782-rowerem-do-rokit-aktywny-dzien-uczniow#sigProId7323a5c2ef
