Accessibility Tools

Zabawa karnawałowa

  • Utworzono 17/02/2023

17 lutego w sali WDK  odbyła się zabawa karnawałowa  dla wszystkich  uczniów naszej szkoły.

Bal otworzyło przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek szuka księcia” –  zabawna baśń, która uczy , że znajomości w sieci trzeba zawierać ostrożnie. W spektaklu wystąpili uczniowie z  kl. I, II, VI, VII i VIII.

Na zabawie pojawili  się różnorodni przebierańcy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek, postacie z filmów, superbohaterów, zwierzęta. Nie sposób zliczyć i wymienić  wszystkich przebrań. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Każdy z uczestników zabawy mógł zaprezentować swój strój przechodząc przez magiczne drzwi. Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki poprowadzonej przez DJ Janka. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w tańcu w parach z balonem,w zabawie z krzesełkami. Wiele radości sprawiły korowody, kółeczka, pociąg oraz wspólna zabawa muzyczna Belgijka.

Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku, słodyczy, kanapek ,napojów oraz pomoc w organizacji uroczystości.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok .

D. Finster A. Horbacz A. Krefft  J. Wenta

W karnawale, w karnawale

dookoła wielkie bale,

gdy orkiestra pięknie gra,

dobry humor każdy ma!

Read 1541 times
Share

Related items

Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…