Accessibility Tools

Egzamin na kartę rowerową

  • Utworzono 09/06/2026

W dniu 9.06.2026r. w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku z  testu teoretycznego uczniowie mieli do pokonania tor przeszkód. Podczas części praktycznej uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami prawidłowego wykonywania manewrów oraz bezpiecznego zachowania na drodze. Wszyscy zdający podeszli do egzaminu z dużym zaangażowaniem. Uroczyste wręczenie karty rowerowej odbyło się z rąk Pani dyrektor Danuty Toporek.

Bardzo dziękujemy Panu st.asp. Bartłomiejowi Żwirek za przeprowadzenie egzaminu i poświęcony czas. Gratulujemy uczniom uzyskania karty rowerowej. Życzymy im wielu bezpiecznych i przyjemnych wycieczek rowerowych.

Read 107 times
Share
Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…