Po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku z testu teoretycznego uczniowie mieli do pokonania tor przeszkód. Podczas części praktycznej uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami prawidłowego wykonywania manewrów oraz bezpiecznego zachowania na drodze. Wszyscy zdający podeszli do egzaminu z dużym zaangażowaniem. Uroczyste wręczenie karty rowerowej odbyło się z rąk Pani dyrektor Danuty Toporek.
Bardzo dziękujemy Panu st.asp. Bartłomiejowi Żwirek za przeprowadzenie egzaminu i poświęcony czas. Gratulujemy uczniom uzyskania karty rowerowej. Życzymy im wielu bezpiecznych i przyjemnych wycieczek rowerowych.
View the embedded image gallery online at:
https://sp.jasien.kaszuby.pl/index.php/en/nasza-szkola/konkursy/item/779-egzamin-na-karte-rowerowa#sigProId9967847010
https://sp.jasien.kaszuby.pl/index.php/en/nasza-szkola/konkursy/item/779-egzamin-na-karte-rowerowa#sigProId9967847010
