Accessibility Tools

Wycieczka na spektakl teatralny do Czarnej Dąbrówki

  • Utworzono 27/05/2022

W dniu 27 maja 2022 roku dzieci z Oddziałów Przedszkolnych w Jasieniu wybrały się na wycieczkę do Gminnego Centrum Kultury  i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce aby obejrzeć spektakl pt.: „O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników”.

Spektakl przedstawili artyści ze słupskiego Teatru Lalki Tęcza. Porywająca akcja rozpoczęła się w lesie, gdzie szajka rozbójników znalazła zapłakane dziecko. Aby je uspokoić zbójcy po kolei opowiadali historię o trzech zaklętych królewnach: Śnieżce, Roszpunce i Śpiącej Królewnie. Kolorowe kostiumy, baśniowa scenografia i energiczni aktorzy oraz piękne drewniane lalki  rozbawiły dzieci oraz dorosłych. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie.

Po spektaklu teatralnym zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Następnie udaliśmy się na posiłek do restauracji „MIRO”, gdzie Panie przygotowały dla nas duże porcje frytek.

Bardzo Dziękujemy Pani Beacie Łozowskiej – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce za zorganizowanie spektaklu dla dzieci.

Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia !

Read 122 times
Share

Related items

Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…