Accessibility Tools

„Kocham Cię, Ti Amo, Je T’aime”- Dzień Matki w Oddziałach Przedszkolnych

  • Utworzono 23/05/2022

23 maja 2022 roku świętowaliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Mamy.

Jest to szczególny dzień w kalendarzu uroczystości szkolnych, wyjątkowy, pełen wzruszeń dla każdej Mamy oraz bardzo ważny czas dla naszych pociech, pełen wdzięcznych serc...Jakże tu nie dziękować za dar życia, ogromną  miłość, cierpliwość, trud i wychowanie, które dzieci otrzymują każdego dnia. Z tej okazji Motyle oraz Motylki wraz ze swoimi paniami i opiekunkami przygotowały program artystyczny, będący szczerym, płynącym z serca wyrazem wdzięczności. Dzieci pomimo tremy starały się jak najlepiej recytować wiersze i śpiewać piosenki, a  pod koniec występu zatańczyły do utworu „Kocham Cię niezmiernie”.

Po wręczeniu kochanym Mamusiom upominków i mocnych „przytulasach” zaprosiliśmy gości do  wspólnego zdjęcia oraz na słodki poczęstunek.

Dziękujemy pani Dyrektor za wszystkie ciepłe słowa wypowiedziane podczas uroczystości, pani Agnieszce Horbacz za niezawodną pomoc związaną z oprawą muzyczną i panu Janowi za upamiętnienie tego Święta w postaci zdjęć oraz filmu.

WSZYSTKIM MAMUSIOM Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ ŚWIĘTA SKŁADAMY MOC NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ: ZDROWIA, RADOŚCI, SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI, CIERPLIWOŚCI, POCIECHY Z DZIECI ORAZ CZASU NA WYPOCZYNEK OD CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW.

„Mamo ukochana,

niech na Twej twarzy gości uśmiech od samego rana,

Żyj nam 100 lat albo dłużej ,

dla Ciebie me serce, całuski i piękne róże”.

Dla Rodziców Link do dużych zdjęć

 

Read 192 times
Share

Related items

Top
Używamy plików cookie, aby ulepszać naszą stronę internetową. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. More details…